Hakkımızda

Değerli Dostlarımız,
 

DEKARTHAVUZ olarak, 1993 yılından beri yüzme havuzu, sauna ve buhar odası, spa ve wellness konularında yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz. UHE (Ulusal Havuz Enstitüsü), APSP (American Pool and Spa Professional) ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) teknik standartlarını, yüksek kalitedeki işçiliğimizle birleştirip ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesi çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Özellikle yüzme havuzu yapımı bilgi, deneyim ve kalite gerektiren bir konudur. Genellikle bir kez yapılan ve kalıcı yapılar olduğu için yüzme havuzunuzu yaptırırken bazı konulara dikkat etmelisiniz. Bunlardan en önemlisi, firmanın UHE üyesi olup olmadığının irdelenmesidir. Daha sonra firmanın referanslarını incelemeli ve teklifte sunulan malzemelerin yüksek kalitede olduğundan emin olmalısınız.

Sizlere, dünyada tüm gelişmelerden haberdar dinamik proje bölümümüz, deneyimli teknik kadromuz ve uygulayıcı ekiplerimiz ile projelendirme, yapım ve teslim sonrası bakım aşamalarında her türlü titizliği göstererek hizmet vermekten mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Turgay Olcay, Begüm Olcay Firidin